Hakkımızda

Öğretmen Sayfasına ( www.ogretmensayfasi.com) hoş geldiniz.

Başöğretmen Ulu Önder Atatürk’ün , “Memleket evlâdı, her öğrenim aşamasında ekonomik hayatta verimli, etkili ve başarılı olacak surette donatılmalıdır.” ifadelerinden ilham alınarak Öğretmenlerin öğretim sürecinde istifade edebilecekleri ve öğrencilere kaynak oluşturacağı Öğretmenler Sayfası sitemiz 2022 Ocak ayında yayın hayatına başlamıştır. Sitemiz Öğretmenlere, Öğrencilere, Velilere ve tüm branşlarda sınavlara hazırlanan kullanıcılarımız / üyelerimiz için en uygun şekilde tasarlanmıştır. Sitemizde Eğitim haberleri , sınavlar ,ders notları, etkinlikler, yıllık ve günlük planlar, zümreler ve ödevler gibi Öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ilgilendiren ders kaynaklarına çok rahat ulaşabilirsiniz.

Kısaca: Eğitim-öğretimle ilgili güncel paylaşımlar, Öğretmen ve öğrencilere yönelik tüm dersler ile ilgili kaynakların olduğu bir eğitim kaynak sitesi. Aynı zamanda Tüm öğretmenlerin buluşma noktası. Aramıza hoş geldiniz. Bize ulaşmak için aşağıda bulunan ulaşım kanallarından bize yazabilirsiniz.

Editörler 

Muhammet B.

Doğan S.

Emre D.

Merve B.

Yasemin B.

Bize destek olmak ve her türlü sorularınız için lütfen bu adresi kullanınız: destek@ogretmensayfasi.com
Telif: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir. telif@ogretmensayfasi.com
Bilgi ve İletişim: iletisim@ogretmensayfasi.com
Whatsapp İletişim : Tıklayın

 

Başa dön tuşu