Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

Öğretmen Sayfasına ( www.ogretmensayfasi.com) hoş geldiniz.

© Copyrigth 2022 www.ogretmensayfasi.com tüm hakları saklıdır. Bilgi, belge, ders notları, kod, haber, etkinlik, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.ogretmensayfasi.com’a aittir. www.ogretmensayfasi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, dokümanlar, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar www.ogretmensayfasi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.ogretmensayfasi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.ogretmensayfasi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. www.ogretmensayfasi.com yazıların hiçbir sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.ogretmensayfasi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bilgi ve İletişim: iletisim@ogretmensayfasi.com

 

 

 

Başa dön tuşu